به نام آفریدگار يكتا

اطلاعیة وام شهرية دانشجويي

دانشجویان متقاضی وام شهریه نیمسال اول سال تحصیلی 97-96 (استفاده برای ترم بهمن96) بایستی جهت ثبت نام اولیه در پورتال دانشجویی صندوق رفاه به آدرس http://bp.swf.ir مراجعه نمایند.

سپس گزینه ورود به پورتال فاز2 را انتخاب نموده و کدملی و کلمه عبور را وارد نمایند. کدملی به فرمت 123-123456-1 و کلمه عبور در ابتدا همان کد ملي به فرمت مذکور مي باشد که بعد از ورود باید تغيير یابد. (اگر در ترم قبل از این سامانه استفاده کرده باشید، کلمه عبور را تغییر داده اید.)

پس از تغییر کلمه عبور، گزینه درخواست وام فعال می شود. نوع وام درخواستی را شهریه غیرانتفاعی تعیین نموده و پس از تیک زدن پذیرش قوانین صندوق رفاه، روی دکمه ثبت درخواست کلیک نمایید. اگر مراحل ثبت نام را کامل انجام داده باشید عبارت "درخواست وام شما در سیستم ثبت گردید، منتظر تایید و یا عدم تایید از طرف مرکز آموزشی مربوطه باشید." نمایش داده می شود.

تذکر: دانشجویانی که برای اولین بار متقاضی وام شهریه می باشند، بایستی به قسمت امور وام دانشجویی دانشگاه مراجعه نموده و پس از تکمیل مراحل ثبت نام و تحویل مدارک لازم، نسبت به ثبت نام اولیه در پورتال دانشجویی اقدام نمایند.

ساعت مراجعه دانشجویان از ساعت 11:00 تا پایان وقت اداری دانشگاه می باشد.

 

*بديهي است پرداخت وام هاي دانشجويي، منوط به واريز وجه وام ها از سوي صندوق رفاه دانشجويان به حساب دانشگاه مي باشد و ثبت نام براي وام، به معناي واريز قطعي وام، نخواهد بود.

معاونت دانشجویی و فرهنگی